Szezlongi do przedpokoju

W tej kategorii znajduje się 5 produktów.

Kompletując meble do domu, trudno znaleźć coś bardziej eleganckiego i ponadczasowego niż szezlongi. Te wyjątkowe meble są znane od lat, a ich zwolennicy wykorzystują je w prawie każdym pomieszczeniu - sypialni, garderobie, gabinecie czy salonie. Ogromną popularnością cieszą się również szezlongi do przedpokoju, które pełnią jednocześnie funkcję dekoracyjną i praktyczną.

Szezlongi są dostępne w różnych kształtach, dzięki czemu można nadać swojej autorskiej aranżacji jeszcze większej nietuzinkowości i luksusowego wykończenia. Najpopularniejsze są zdecydowanie szezlongi z asymetrycznymi oparciami, jednak równie często są kupowane meble o kształcie leżanki, ponieważ zapewniają one jeszcze lepsze doznania podczas odpoczynku. Ten cudowny i niebanalny mebel sprawdza się podczas relaksu, ale pełni też rolę dekoracyjną. Wystarczy wprowadzić go do dowolnego wnętrza, a odmieni on całe nasze otoczenie.

Czy warto wybrać szezlongi do przedpokoju?

Szezlongi do przedpokoju są bardzo pomocne podczas zakładania butów lub w trakcie oczekiwania na resztę członków rodziny. Doskonale sprawdzają się także podczas wizytacji gości, którzy mogą chcieć położyć na meblu torebkę lub inne akcesoria. Dodatkowo warto pamiętać, że przedpokój to pierwsze pomieszczenie, do którego zapraszamy gości - wystrój musi więc być nienaganny, elegancki i przemyślany, aby na każdym zrobił wrażenie. Szezlongi pomagają osiągnąć taki efekt, ponieważ ich wyjątkowo smukła i ustawna konstrukcja w zestawieniu z najwyższej jakości tkaniną, zapewnia niezapomniane doznania estetyczne.

W MOON Meble produkujemy szezlongi ręcznie, zwracając uwagę na każdy szczegół, tak aby jak najbardziej podkreślić ich wyjątkowość. Obicie powstaje z miękkich i łatwych w czyszczeniu tkanin belgijskich, a szkielet z trwałego drewna skandynawskiego. Szezlongi do przedpokoju można też u nas znaleźć w zestawie z ozdobnymi poduszkami, z oryginalnymi pikowaniami lub metalowymi nogami. Oferujemy także bezpłatną wysyłkę próbnika  z wykorzystywanymi przez nas tkaninami, a zamówienia na nasze wyjątkowe meble realizujemy w ciągu 2-3 tygodni.