Designerskie fotele pokojowe

W tej kategorii znajduje się 45 produktów.

Fotele pokojowe są pięknym dodatkiem, który przyciąga wzrok i zachwyca swoim designem. Do tego są niesamowicie miękkie i wygodne, więc siedzenie w nich jest wyjątkowo wygodne i komfortowe. Fotele pokojowe są u nas dostępne w różnych wariantach. Posiadamy wszystkie najmodniejsze modele, które wpisują się w popularne trendy, doceniane na całym świecie. W MOON Meble oferujemy między innymi powszechnie znane uszaki, fotele pokojowe w kształcie muszli, a nawet o geometrycznych kształtach.

Wszystkie dostępne u nas fotele pokojowe są wykonywane przez nas ręcznie z wykorzystaniem certyfikowanych materiałów. Stawiamy na najwyższą jakość produktu, dlatego meble powstają między innymi z niezawodnego drewna skandynawskiego oraz belgijskiej tkaniny - niesamowicie miękkiej i delikatnej w dotyku. Co więcej, dbamy także o każdy szczegół związany z wnętrzem mebli. Fotele do pokoju są wypełnione miękką pianką oraz elastycznymi sprężynami falistymi. Takie połączenie materiałów sprawia, że siedzisko dopasowuje się do ciała i pozycji siedzenia.

Fotele pokojowe najwyższej jakości

Fotele do pokoju to niezbędny dodatek do przestrzeni, który można zaaranżować według własnej, oryginalnej wizji. U nas można kupić uniwersalne fotele na przykład w szarym kolorze, które pasują do wnętrz klasycznych i minimalistycznych. Oferujemy też jednak bardziej ekstrawaganckie fotele pokojowe, idealne do wnętrz loftowych - w kolorze ognistej czerwieni, butelkowej zieleni czy żywej żółci. Tak duża różnorodność naszych belgijskich tkanin pozwala na znalezienie idealnego fotela, który będzie nieodłącznym elementem salonu czy sypialni.

W MOON Meble łączymy design z wygodą, dlatego nasze fotele do pokoju spodobają się każdej osobie, która marzy o błogim odpoczynku w fotelu po ciężkim dniu. Dzięki solidnym nogom, fotele pokojowe są bardzo stabilne, a ich odpowiednio wyprofilowane oparcie umożliwia długotrwałe siedzenie bez ryzyka o uciążliwy ból pleców. Zachęcamy do znalezienia odpowiedniego fotela na naszej stronie lub skontaktowania się z nami - nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na każde pytanie.