Designerskie łóżka 180 cm

W tej kategorii znajduje się 6 produktów.

Łóżko 180 cm to propozycja dla osób, które uwielbiają komfort i chcą mieć dużo miejsca do odpoczynku. Nasze modele Elvio, Rita, Peru i inne są idealne dla przestronnych sypialni w różnym stylu - łóżko 180 cm świetnie komponuje się we wnętrzach w stylu minimalistycznym i nowoczesnym, ale także klasycznym czy eklektycznym. Aby mieć pewność, że mebel nie zaburzy kompozycji, warto zwrócić szczególną uwagę na kolor tkaniny, która została wykorzystana do obicia szkieletu łóżka.

Łóżko 180 cm zostało wykonane ręcznie z drewna skandynawskiego oraz tkaniny belgijskiej, które charakteryzują się bardzo wysoką jakością i trwałością. Nasi specjaliści zadbali o każdy detal, zaczynają od starannych obszyć, a kończąc na płynnym systemie otwierania pojemnika na pościel. Dzięki temu komfort użytkowania jest maksymalny, a funkcjonalność mebla spełnia oczekiwania wszystkich naszych klientów.

Ręcznie produkowane łóżka 160 cm

Jesteśmy firmą z tradycjami, a wszystkie nasze meble są produkowane w Polsce. Łóżko 180 cm jest inspirowane światowymi trendami, a jego design łączy klasę, elegancję i ekstrawagancję. To idealny mebel dla każdej osoby kochającej oryginalny wystrój wnętrz oraz chcącej odpoczywać w iście królewski sposób. Łóżka są w całości tapicerowane, przez co wprowadzają do sypialni niezwykle przytulny i ciepły klimat, a do tego są świetnym elementem dekoracyjnym, stanowiącym główny element pomieszczenia. Wykorzystany materiał jest miękki i przyjemny w dotyku, a także łatwy w czyszczeniu.

Każde łóżko 180 cm można zamówić w wybranym przez siebie kolorze tkaniny. Zamówienie jest realizowane w ciągu ok. 2-3 tygodni, a nasi eksperci dbają o klienta na każdym etapie tego procesu. Zamówione łóżko 180 cm jest dostarczane przez dwuosobowy zespół specjalistów, a następnie wnoszone na dowolne piętro, rozpakowywane i ustawiane w wybranym przez klienta miejscu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą łóżek 180 cm, które są dostępne w różnych kolorach oraz z różnymi zagłówkami - to najwyższa jakość i funkcjonalność połączona z designem, który pokochasz!