Stoły kolonialne

W tej kategorii znajduje się 11 produktów.

Wyobrażasz sobie dom bez stołu? Oczywiście, że nie! W końcu to nieodłączny element salonu oraz jadalni, który nie służy wyłącznie do jedzenia posiłków. To także miejsce, w którym możesz spędzać czas wspólnie z rodziną oraz znajomymi, cieszyć się pysznym jedzeniem lub rozmawiać o tym, jak minął Ci dzień. Ważne więc, aby mieć w domu idealny stół, przy którym siedzenie będzie komfortowe, a także przyjemne.

Stoły kolonialne to meble wykonane z drewna, które łączą w sobie surowość naturalnego tworzywa, a także elegancję, uniwersalizm i prostotę. Pasują do wnętrz w różnym stylu, między innymi nowojorskim czy klasycznym, dlatego można z nimi stworzyć oryginalną aranżację, która zachwyca naturalnością i ponadczasowym designem

Stoły kolonialne w wielu odsłonach

W MOON Meble posiadamy stoły kolonialne o różnym wykończeniu. Oferujemy klasyczne modele, w całości wykonane z drewna, lub bardziej ekstrawaganckie stoły - z drewnianym blatem oraz metalowymi nogami. Dodatkowo posiadamy stoły z nogami w różnych kolorach, takich jak biały, czarny, a nawet złoty.

Stoły kolonialne są minimalistyczne, ale jednocześnie zachwycają swoim wyglądem. Są też bardzo stabilne, dlatego jedzenie posiłków jest komfortowe. Produkujemy stoły o różnej szerokości oraz grubości blatu, dzięki czemu nie ma problemu z dostosowaniem stołów kolonialnych do wielkości pomieszczenia. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i złożenia zamówienia. Wybierz model, który pomoże Ci odmienić aranżację w Twoim domu!