Nowoczesne narożniki tapicerowane z funkcją spania

W tej kategorii znajduje się 12 produktów.

Wielofunkcyjne meble są świetnym rozwiązaniem do małych i dużych wnętrz, w których potrzebne jest dodatkowe miejsce do odpoczynku. Jednocześnie wiemy, że nasi klienci najbardziej cenią sobie piękno i estetykę. Dlatego z myślą o najbardziej wymagających miłośnikach designu, zaprojektowaliśmy i ręcznie stworzyliśmy narożnik z funkcją spania, który łączy w sobie funkcjonalność i elegancję. Ten ponadczasowy model jest u nas dostępny w wielu kształtach i kolorach, dzięki czemu można go zaaranżować w każdym wnętrzu, bez względu na jego estetykę.

Wygodna i estetyka

Nasz każdy narożnik z funkcją spania został wyprodukowany z wykorzystaniem drewna skandynawskiego, dlatego meble są wyjątkowo wytrzymałe i eleganckie. Pomimo swojej wielkości, narożniki można bardzo łatwo zaaranżować i zestawiać z innymi elementami dekoracyjnymi. 

Narożnik z funkcją spania to też element, który może być bazą wszystkich innych aranżacji – ten ponadczasowy mebel sprawdza się w klasycznych, nowoczesnych, a nawet minimalistycznych wnętrzach, dlatego nie trzeba go wymieniać podczas każdego remontu.

Miejsce dla każdego

Narożnik z funkcją spania rozwiązuje wszystkie problemy podczas wizyty gości - nie tylko zapewnia miejsce do rozmów, ale także może służyć jako dodatkowe miejsce do odpoczynku. A jeśli w mieszkaniu jest za mało przestrzeni do przechowywania pościeli, bez problemu można ją schować w narożniku - dzięki temu w mieszkaniu nie panuje chaos i bałagan. 

Zachęcamy do zapoznania się modelami w naszym sklepie i złożenia zamówienia. Każdy narożnik z funkcją spania dostarczymy pod wskazany adres, rozpakowujemy go oraz ustawiamy.