Sofy 3 osobowe

W tej kategorii znajduje się 52 produktów.

Praktyczne i stylowe rozwiązanie? Sofa trzyosobowa to idealna propozycja, która sprawdzi się we wnętrzach o różnych rozmiarach. Będzie wyróżniać się spośród innych mebli w przestrzennym salonie, ale może stać się także najważniejszym elementem aranżacji tam, gdzie miejsca jest nieco mniej. Sofy 3 osobowe są niezastąpione w pomieszczeniach, w których korzystać z nich będzie kilka osób.

Sofa Tinno

Sofa Tinno

4 506 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 5543.00 zł
Zobacz trending_flat
Sofa Testo

Sofa Testo

3 057 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 3761.00 zł
Zobacz trending_flat
Sofa Time

Sofa Time

5 776 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 7104.00 zł
Zobacz trending_flat
Sofa Sunrise 3-osobowa beż

Sofa Sunrise 3-osobowa beż

5 492 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 6756.00 zł
Zobacz trending_flat
Sofa Talio

Sofa Talio

5 365 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 6599.00 zł
Zobacz trending_flat

Sofa 3 osobowa – jaką wybrać?

Szukasz pięknego mebla, który stanie się miejscem popołudniowego wypoczynku dla Ciebie i partnera? A może Twoja kanapa 3 osobowa ma być wyposażona w funkcję spania, by mogła być użyteczna, gdy zjawią się goście? Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, w MoonMeble mamy rozwiązanie dla Ciebie.

Możesz zdecydować się na rozkładane sofy trzyosobowe w stonowanych kolorach i zaprojektowane tak, by pasować do minimalistycznych wnętrz. Każdy z projektów zamieni pokój w przytulną przestrzeń. Nowoczesna sofa 3 osobowa w stylu art deco ożywi pomieszczenie i na zawsze odmieni jego wystrój. Odważne, zdominowane żywymi kolorami designerskie sofy nadadzą wnętrzom unikatowego klimatu.

Wygodne kanapy 3 osobowe w ofercie MoonMeble

Nie wiesz, czy sofa 3 osobowa to dobre rozwiązanie w Twoim salonie? Możesz bawić się aranżacjami i dopasowywać meble tak, jak tego potrzebujesz. Kanapy 3 osobowe to wygodne rozwiązanie na lata. Jeśli wraz z upływem czasu będziesz potrzebować więcej miejsc, nie musisz rozstawać się ze swoją sofą. Wystarczy, że dokupisz fotele i dasz wnętrzu nowe życie. Wybierz swoją sofę spośród nowoczesnych i stylowych projektów w MoonMeble.