Meble Kolonialne

W tej kategorii znajduje się 103 produktów.

W naszym sklepie są dostępne meble kolonialne w wielu odsłonach. Oferujemy ręcznie wykonane komody, kredensy, stoły, stoliki, szafki i regały, charakteryzujące się niezwykle pięknym i prostym designem. Meble kolonialne to kwintesencja naturalności. Pasują do wnętrz, w których rządzą naturalne tworzywa najwyższej jakości, dlatego kochają je właściciele domów w stylu skandynawskim, rustykalnym, czy boho. Odpowiednio zaaranżowane mogą być też jednak wykorzystane na przykład we wnętrzach klasycznych, nowojorskich czy industrialnych.

Stoliki i inne meble kolonialne w naszym sklepie są wykonane z najwyższej jakości drewna, które samo w sobie jest piękną i elegancką ozdobą. Wprowadzenie do wnętrz mebli w tym stylu sprawia, że stają się one ciepłe, przytulne i klimatyczne. W bardzo łatwy sposób można więc stworzyć przestrzeń idealną do relaksu, która zapewnia spokój ducha i pozwala się wyciszyć nawet po bardzo ciężkim dniu.

Prosta aranżacja mebli kolonialnych

Meble kolonialne cechuje prostota oraz dbałość o każdy szczegół, którą udało nam się zachować dzięki ręcznej produkcji. Można je zaaranżować z innymi meblami, które już posiadamy w salonie czy gabinecie - szezlongami, pufami, krzesłami czy ławkami. Jeśli zależy Ci na spójności, polecamy wybór minimalistycznych modeli.

Jeśli natomiast szukasz mebla, który będzie ekstrawagancki i nietuzinkowy, polecamy modele, do których wykorzystaliśmy nie tylko pięknie prezentujące się drewno, ale także metal. Takie nieszablonowe połączenie sprawia, że aranżacja jest ciekawsza.