Designerskie fotele uszaki

W tej kategorii znajduje się 14 produktów.

Każda osoba szukająca ponadczasowego mebla powinna się tym zainteresować! Fotele uszaki to jedne z najmodniejszych mebli, które świetnie komponują się w salonie, sypialni, pokoju dziecięcym czy gabinecie. Bez problemu ustawisz je też w towarzystwie innych mebli, ponieważ uszki są dopełnieniem każdej aranżacji.

Tapicerowane fotele uszaki charakteryzują się niezwykłą wygodą, ponieważ posiadają starannie wyprofilowane oparcie oraz podłokietniki. Co więcej, siedzisko wypełnione pianką typu HR jest niezwykle miękkie, przez co odpoczynek jest błogi i przyjemny. Uszaki są idealne do czytania książek, picia kawy i innych sposobów na relaks.

Fotele uszaki w różnych kolorach

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór foteli w różnych kolorach, takich jak niebieski, różowy, zielony czy szary. Co więcej, możesz wybierać pomiędzy klasycznymi uszakami a ich bardziej nowoczesnymi wersjami, posiadającymi długie metalowe nogi lub siedzisko w kształcie muszelki. Każdy model został wykonany z tych samych materiałów najwyższej jakości, takich jak drewno skandynawskie czy elastyczne sprężyny faliste, dlatego możesz bez problemu kierować estetyką, bez straty na jakości wykonania.

Nowoczesne tapicerowane fotele uszaki świetnie komponują się na przykład z ustawną sofą dwuosobową lub okrągłą pufą. Z naszymi meblami możesz dać się ponieść wyobraźni i stworzyć nietuzinkową i ponadczasową aranżację, która od zawsze była Twoim marzeniem. A jeśli nie wiesz, jaki kolor fotela wybrać, skontaktuj się z nami - wyślemy Ci bezpłatne próbki naszych tkanin!