Ławki bez oparcia

Jest 1 produkt.

Ławki bez oparcia to bardzo eleganckie meble, które można zaaranżować między innymi w korytarzach czy przedpokojach. Pięknie będą wyglądać również w garderobie lub domowych biurach, w których będą się prezentowały bardzo dostojnie i profesjonalnie. Ławki bez oparcia są wyjątkowo ustawne i w porównaniu do na przykład sofy czy dużego fotela uszaka są łatwe w przestawianiu. Ta kompaktowa konstrukcja sprawia, że ławki mogą być przedstawiane w dowolne miejsce, w zależności od potrzeb ich użytkowników.

Cena

od
-

Czym wyróżniają się ławki bez oparcia?

Pomimo swojego ustawnego kształtu, ławki bez oparcia są również bardzo solidne, a co za tym idzie trwałe i stabilne. Ich konstrukcja powstała z drewna skandynawskiego, które jest jednym z najbardziej rozchwytywanych naturalnych surowców na świecie. Ten rodzaj drewna nadaje ławkom szlachetności i ekstrawagancji. Natomiast dodatkowe luksusowe wykończenie meble zawdzięczają belgijskim tkaninom o niezwykle przyjemnym wykończeniu. W MOON Meble posiadamy tkaniny w różnych kolorach, zapewniając naszym klientom wybór wymarzonego odcienia, pasującego do ich pięknych wnętrz.

Ławki bez oparcia są wyjątkowe ze względu na to, że pasują do każdych dodatków. Bez problemu można ustawić je przy ogromnej, zdobionej ławie lub minimalistycznej lampie. W każdym przypadku powstanie z tego nietuzinkowa kompozycja, dlatego w przy aranżacji ławki bez oparcia ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Jeśli jednak obawiasz się, że mebel będzie zbyt mocno kontrastował z innymi akcesoriami, zdecyduj się na obicie w stonowanym, zgaszonym kolorze.

Ławki bez oparcia zdają się pełnić jedynie funkcję dekoracyjną, jednak w rzeczywistości są też bardzo praktyczne i funkcjonalne. Swoją wygodę zawdzięczają starannie dobranej piance i sprężynom, które  dopasowują się do pozycji ciała i zapewniają komfort siedzenia. Co więcej, ławki bez oparcia są stosunkowo szerokie, dlatego bez problemu zmieszczą się na nich dwie osoby. Gabaryty mebla nie są jednak problemem dla naszych dostawców, którzy bez problemu wnoszą go do pomieszczenia, a także ustawiają w dogodnym dla właściciela miejscu.