Designerskie łóżka 140 cm

W tej kategorii znajduje się 6 produktów.

Łóżka do sypialni nie są już tylko funkcjonalnym meblem do odpoczynku. Teraz to niezwykle modny dodatek, który powinien być projektowany z myślą o światowych trendach i potrzebach użytkowników. Łóżko 140 cm z pojemnikiem dostępne w Moon Meble takie właśnie jest!

Łóżko 140 cm jest idealne nawet do małych sypialni, w których brakuje eleganckich akcentów, mogących upiększyć wnętrze. Nasze meble są produkowane ręcznie, przez co ich wygląd jest ponadczasowy i bez żadnych skaz. Korzystamy z certyfikowanych materiałów najwyższej klasy, takich jak tkaniny belgijskie i drewno skandynawskie, które wytrzymują codzienne użytkowanie i tracą na jakości pomimo upływu czasu.

Łóżko 140 cm z pojemnikiem to też dodatkowe miejsce do przechowywania, co pomaga zaoszczędzić na przestrzeni i utrzymać porządek w pomieszczeniu. Pojemnik jest bardzo pojemny, więc można w nim przechowywać nie tylko pościel, ale również wszelkie przedmioty, na które wcześniej nie udało się zagospodarować miejsca. Schowek znajduje się bezpośrednio pod stelażem, którego podnoszenie jest bardzo proste - wystarczy pociągnąć za odpowiedni uchwyt, a odpowiednio zaprojektowana konstrukcja sprawia, że nie trzeba wykorzystywać do tego dużo siły.

Wygodne łóżko 140 cm dla miłośników designu

Nasze wyjątkowe łóżka wyróżniają się elegancką i przyjemną w dotyku tkaniną, którą został obity cały stelaż. Łóżka są dostępne w wielu kolorach, a zagłówki posiadają subtelne pikowania lub są gładkie. Naszycia są wykonane z najwyższą starannością, a tkanina jest łatwa w czyszczeniu.

Łóżko 140 cm z pojemnikiem jest odpowiednie także do pokoju dziecięcego, ponieważ jego wielkość nie przytłoczy przestrzeni i będzie odpowiednia do spania dla najmłodszych. Co więcej, kolory naszych belgijskich tkanin są ładne i żywe, dlatego będą idealne dla dziecka, które nie lubi stonowanych barw, typowych dla łóżek dla dorosłych. Decydując się na zakup łóżka 140 cm warto skorzystać z możliwości otrzymania próbnika z kolorami tkanin - ich dobór będzie wówczas dużo łatwiejszy, a dodatkowo można sprawdzić, jaki materiał jest w dotyku.