Głównym elementem każdego salonu jest sofa z funkcją spania, która zdobi pomieszczenie i zapewnia dodatkowe miejsce do odpoczynku. W naszym sklepie znajdziesz tylko najmodniejsze modele, szyte przez nas ręcznie. Dzięki temu każdy mebel cechuje się wysoką jakością i ponadczasowym wykończeniem. Odpowiednio dobrana sofa z funkcją spania wpasuje się we wnętrza w stylu skandynawskim, minimalistycznym, klasycznym, a nawet prowansalskim.

Unikatowy styl w skandynawskim wydaniu

W Moon Meble dbamy o każdy szczegół, bo dla nas tworzenie mebli to prawdziwa sztuka. Każda sofa z funkcją spania została przez nas zaprojektowana i wyprodukowana z wykorzystaniem skandynawskiego drewna. Nasze kanapy i sofy to rozwiązanie dla miłośników elegancji, stylu, luksusu i ekstrawagancji – wystarczy tylko jeden mebel, aby zaaranżować niebanalne wnętrze, które zachwyci każdego gościa oryginalnością i funkcjonalnością. Sofa z funkcją spania pozwala na zyskanie dodatkowego miejsca, dlatego polecamy ją do spędzania czasu z najbliższymi, odpoczynku i spania.

Szeroki wybór i szybka dostawa

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą pięknych i stylowych mebli. Sofa z funkcją spania powinna znaleźć się w każdym domu, którego właściciele cenią sobie wygodę i chcą, żeby wnętrza wyróżniały się niecodzienną aranżacją. Dysponujemy sofami i kanapami o różnych wielkościach, a także umożliwiamy wybór koloru i wzoru obicia. Zamówiona sofa z funkcją spania zostanie dostarczona do Państwa przez naszych dwóch pracowników, którzy wniosą ją do domu (bez względu na piętro), rozpakują i ustawią, a na koniec posprzątają.