Designerskie łóżka 160 cm

W tej kategorii znajduje się 6 produktów.

Łóżko 160 cm to mebel o powierzchni idealnej do spania zarówno dla jednej osoby, jak i dwójki użytkowników. Wielkość mebla zapewnia komfortowy wypoczynek, a jednocześnie jest idealna nawet do mniejszych pomieszczeń. Łóżko 160 cm z pojemnikiem można zaaranżować między innymi w pokoju w stylu klasycznym, glamour, art deco czy skandynawskim. Jego uniwersalna elegancja i modny design sprawiają, że jest ulubieńcem nawet najbardziej wymagających klientów, którzy podążają za światowymi trendami.

Łóżko 160 cm z pojemnikiem jest bardzo popularnym elementem pokoi gościnnych, w których nierzadko brakuje wielu mebli. Wówczas pojemnik umieszczony pod stelażem jest prawdziwym zbawieniem, ponieważ umożliwia schowanie pościeli lub innych rzeczy, na które nie ma przeznaczonego miejsca. Warto wspomnieć, że łóżko 160 cm może być przeznaczone również dla dzieci i nastolatków - w pokojach najmłodszych wspomniany schowek także jest bardzo przydatny.

Łóżko 160 cm z certyfikowanych materiałów

Meble dostępne w naszym sklepie są zbudowane z drewna skandynawskiego, które w połączeniu z tkaninami belgijskimi tworzy ekstrawaganckie połączenie. Osoby decydujące się na zakup łóżka 160 cm mogą cieszyć się zawsze modną klasyką, która nigdy nie wychodzi z mody. Dodatkowo łóżko jest bardzo łatwe w czyszczeniu. W ofercie posiadamy między innymi model Remigio, Elvio, Peru czy Soft, a każdy z nich charakteryzuje się oryginalnymi obszyciami na zagłówkach oraz pięknymi, stabilnymi nogami.

Największym atutem łóżek 160 cm z pojemnikiem jest możliwość samodzielnego wyboru kolory tkaniny. Dzięki temu klient może idealnie dopasować łóżko do swojego gustu i stylu wnętrzarskiego w swojej sypialni. A ponieważ wybór materiału to może być bardzo trudny i, często wiąże się z chęcią obejrzenia tkaniny na żywo, oferujemy bezpłatną wysyłkę próbnika! Przypominamy też, że zamówione u nas meble są dostarczane, wnoszone i ustawiane przez naszych pracowników. Nasi klienci nie muszą się więc martwić samodzielnym wypakowaniem mebla - wystarczy wskazać miejsce, w którym łóżko 160 cm ma być ustawione, a dostawcy zajmą się resztą.