Ławki do korytarza

Jest 1 produkt.

Odpowiednie miejsce do odpoczynku jest bardzo ważne i powinno znajdować się w każdym domu, bez względu na wielkość wnętrz. Meblami, które można do tego wykorzystać, są ławki na korytarz, coraz popularniejsze zarówno w domach, dużych mieszkaniach, jak i kawalerkach. Ławki są oryginalne i pełne uroku, a w naszym sklepie są dostępne modele w różnym stylu - minimalistycznym, klasycznym czy nowoczesnym. Podstawą każdej z nich jest szkielet z drewna skandynawskiego, które sprawia, że konstrukcja ławki na korytarz jest bardzo trwała i solidna. Dodatkowo, w zależności od indywidualnych potrzeb, w MOON Meble można kupić ławki na korytarz z drewnianymi lub metalowymi nogami. Oba rodzaje gwarantują tak samo dobrą stabilność, jednak różnią się pod względem wizualnym. Ten detal sprawia, że w mebel mogą się zaopatrzyć osoby posiadające wnętrze zaaranżowane w różnorodny sposób.

Ławki na korytarz to jeden z głównych elementów wyposażenia oraz jedna z pierwszych rzeczy, którą dostrzegają goście po wejściu do pomieszczenia. Warto więc zadbać, aby spełniała ona nie tylko funkcje praktyczne, ale także estetyczne. Najlepszy efekt zapewniają wykorzystywane przez nas materiały, które są dostępne w różnych kolorach i fakturach. Tkaniny są przyjemne w dotyku co dodatkowo potęguje przyjemność z ich użytkowania. Co więcej, wszystkie ławki na korytarz są wypełnione miękką pianką.

Cena

od
-

Sposób na modny przedpokój - ławki na korytarz z drewna skandynawskiego

Aranżacja wnętrz często wiąże się tworzeniem oryginalnych zestawień. Dlatego warto pomyśleć nad wykorzystaniem ławki na korytarz również w salonie - takie rozwiązanie jest prawdziwej hitem, wykorzystywanym przez projektantów wnętrz. Ławki z powodzeniem zastępują solidne sofy lub narożniki i tworzą w salonie oryginalny, ekstrawagancki klimat. Ławki na korytarz można ustawić też w przedpokoju, a osoby pracujące w domu z pewnością docenią ich obecność podczas przyjmowania gości.

Jeśli szukasz ławki na korytarz, która jest designerska, wygodna i ponadczasowa, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz swój wymarzony ideał. Mebel wykonamy dla Ciebie ręcznie, a zamówienie zrealizujemy w ciągu jedynie 2-3 tygodni.