Dostawa w sklepie internetowym

Dostawa w sklepie internetowym MOON Meble


1. Warunki i koszty dostawy zamówień w sklepie www.moonmeble.pl

Dostawę zamówionych produktów w sklepie www.moonmeble.pl realizuje wyspecjalizowana firma DTS Transport Sp. z o.o. Wszelkie informacje związane z kosztami transportu znajdą Państwa na karcie wybranego produktu oraz w trakcie procesu zamówienia.

Ważne. Sklep internetowy www.moonmeble.pl realizuje dostawy towaru tylko na terenie Polski.

2. Terminy dostawy

Sklep MOON Sp. z o.o. zapewnia iż dokłada wszelkich starań aby zamówienia realizowane były w terminie i dostarczone do klienta w stanie nienaruszonym. Termin realizacji zamówień za pośrednictwem firmy DTS Transport Sp. z o.o. To od 4-8 dni roboczych od momentu wyprodukowania zamówionego mebla. Na prośbę Klienta dostawa produktu może byc dostarczona w opóźnionym terminie.

3. Godziny dostawy

Dostawa zamówień realizowana jest w dni robocze w godzinach od 8:00 do 20:00. W przypadku konieczności określenia konkretnego przedziału czasowego dostawy może zostać zrealizowana po wcześniejszym uzgodnieniu z firmą przewozową. W takich przypadkach może zaistnieć konieczność dodatkowej opłaty ustalanej indywidualnie z przewoźnikiem. Jeśli przesyłka nie zostanie odebrana wówczas firma DTS zwróci towar do sprzedawcy.

4. Usługi dodatkowe

W ramach usługi transportowej firma DTS świadczy usługi:
- wniesienia z rozpakowaniem i ustawieniem mebla
- w niektórych przypadkach również drobnego montażu

5. Koszt dostawy

Koszt dostawy towaru przez firmę DTS waha się od 99zł do 799zł w zależności od zakupionego produktu.
Przy większych zamówieniach w miarę możliwości koszty dostawy są łączone co pozwala na obniżenie kosztów dostawy. W takich przypadkach wymagany jest kontakt bezpośrednio z biurem obsługi klienta. Numer znajduje się na stronie www.moonmeble.pl w zakładce kontakt.

6. Odbiór osobisty

Od roku 2021 wprowadziliśmy także możliwość odbioru osobistego mebli. Jest to możliwe w Zakładzie Produkcyjnym - Ul. Polna 5, 64-560 Ostroróg (Wielkopolska). Godzinę odbioru należy ustalić z nami po otrzymaniu informacji o zakończeniu produkcji mebla.