Regały kolonialne

W tej kategorii znajduje się 3 produktów.

Praktyczne czy modne wnętrza? Od teraz nie musisz wybierać! W MOON Meble połączyliśmy funkcjonalność i design, tworząc tym samym niepowtarzalne meble, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Regały kolonialne zostały wykonane ręcznie z najwyższej jakości drewna, a ich ponadczasowy wygląd sprawia, że wnętrza stają się przytulne i pełne klasy.

Regały kolonialne cechują się naturalnością i subtelnością, jednak zaaranżowane w Twoim domu będą robić piorunujące wrażenie i zdecydowanie wyróżnią się na tle innych mebli. Co więcej, regały posłużą Ci przez wiele lat, ponieważ wykorzystane do produkcji drewno mango jest wytrzymałe, solidne i odporne na uszkodzenia.

Designerskie regały kolonialne

W naszej ofercie posiadamy różne modele regałów kolonialnych z drewna mango. Oferujemy między innymi regał z eleganckimi, przeszklonymi drzwiami lub model w czarnym kolorze, idealnym do wnętrz w stylu nowojorskim lub art deco. Każdy z nich został wykonany ręcznie, dlatego każdy ich szczegół jest maksymalnie dopracowany. Co więcej, na regałach można ustawiać dodatkowe elementy dekoracyjne, które jeszcze bardziej podkreślą piękno i surowość drewna mango.

Jak wspomnieliśmy, regały kolonialne są bardzo solidne i mogą służyć przez kilka sezonów. Meble są wyjątkowo ustawne, dlatego nie należy się martwić ewentualną zmianą aranżacji lub remontem - regały mogą być z łatwością przestawione w nowe miejsce, a pokój będzie wyglądał równie zjawiskowo.

Już teraz skorzystaj z możliwości złożenia zamówienia, a zrealizujemy je w ciągu nawet dwóch tygodni. Wybierz idealny regał do Twojego domu i odmień wystrój z MOON Meble!