O sklepie MOON Meble


MOON Meble. Meble, które Cię oczarują!

Początek naszej firmy to inspiracja. Inspiracja stworzenia aranżacji, która zachwyca nie tylko swoim pięknem i estetyką, ale również funkcjonalnością. W MOON Meble postanowiliśmy więc udowodnić, że połączenie designerskich, modnych tekstur, wzorów i odcieni z funkcjonalnymi meblami codziennego użytku jest jak najbardziej możliwe!

Tak właśnie powstał sklep, w którym znajdziesz meble pasujące nie tylko do Twojego domu lub mieszkania, ale również stylu i osobowości.

Sklep internetowy MOON Meble to kanapy, fotele, łóżka, komody, stoliki i wiele więcej! Jesteś zwolennikiem klasycznego minimalizmu? A może zauroczył Cię styl skandynawski i poszukujesz takich mebli do swojego mieszkania? Mamy coś również dla zafascynowanych stylem loftowym i poszukujących modnych w tym sezonie mebli w ciemnych odcieniach.

Nasza oferta zmienia się, tak samo jak i Ty się zmieniasz. Dlatego MOON Meble nadąża za trendami i nowościami po to, aby pomóc Ci zaaranżować wnętrza piękne i funkcjonalne - wnętrza Twoich marzeń!

Adres firmy

Siedziba Spółki: Victoria sp.z o.o.sp.k.

ul. Skalna 14, 60-113 Poznań

zakład produkcyjny ul. Polna 5, 64-560 Ostroróg

NIP:7790041326  Regon:630155120