Marzą Ci się spokojne wieczory z ulubioną herbatą lub wciągającym serialem, które możesz spędzić w wygodnym fotelu? Teraz możesz wybrać swój ulubiony model i cieszyć się piękną aranżacją, a także kącikiem do relaksu!

Nasze ręcznie produkowane meble są niezwykle designerskie i wpasowują się w obowiązujące trendy meblarskie. Pomimo tego, nie brakuje im miękkości i stabilności, które zapewniają ogromną wygodę podczas siedzenia. W ofercie MOON Meble posiadamy klasyczne modele uszaki, a także te bardziej nowoczesne i nietuzinkowe modele, takie jak fotele w kształcie muszli.

Szeroki wybór foteli

Masz salon w stylu minimalistycznym? Idealny będzie fotel obity szarą tkaniną. A jeśli uwielbiasz wystrój art deco lub nowoczesny, pokochasz fotel w kolorze butelkowej zieleni lub pomarańczowym! Oferujemy fotele w różnych kształtach i kolorach, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo możesz samodzielnie wybrać kolor obicia - naszym klientom zapewniamy wysyłkę bezpłatnych próbek tkanin.

Wygodne fotele pokojowe to niezawodne rozwiązanie, które nigdy nie wychodzi z mody. Fotele pasują nie tylko do salonów i gabinetów, ale również do pokoju dziecięcego. W MOON Meble sprzedajemy fotele w przyjemnych dla oka kolorach, które ożywią pokój najmłodszych. Zadowolone z foteli będą także młode mamy, które mogą wygodnie karmić piersią, bez obaw o ból kręgosłupa.

Już teraz wybierz idealny fotel do salonu i złóż zamówienie. Zrealizujemy je w ciągu nawet dwóch tygodni! Przesyłkę dostarcza dwuosobowy zespół specjalistów, którzy wnoszą meble na dowolne piętro, a następnie rozpakowują i ustawiają w wybranym przez klienta miejscu.