Kochasz oryginalne i nietuzinkowe meble? Szezlongi to klasyka, która emanuje elegancją! W MOON Meble znajdziesz szezlongi w różnym stylu, które charakteryzują się odmiennym kształtem, a także rozmiarem. Posiadamy modele dla fanów klasyki, czyli szezlongi w stonowanych kolorach i wygodnym oparciem, a także bardziej ekstrawaganckie meble - szezlongi przypominające leżanki.

Szezlong to mebel, który pasuje do salonów, gabinetów czy sypialni. Może być wykorzystany do wnętrz w stylu minimalistycznym oraz klasycznym, ale także modernistycznym. Wiele osób boi się aranżacji szezlongów, jednak nie ma nic prostszego! Pasują one do sofy, fotela, a nawet pufy, dlatego z ich pomocą można tworzyć bardzo eleganckie i oryginalne kompozycje.

Szezlongi najwyższej jakości

Nasze szezlongi zostały wykonane z trwałych materiałów najwyższej jakości, takich jak tkaniny belgijskie czy miękkie pianki typu HR, które są odporne na zużycie. Niezawodne są także sprężyny faliste, które nie tracą na elastyczności. Co więcej, każdy nasz mebel jest wykonywany ręcznie przez doświadczonych specjalistów, przekładających ogromną uwagę do każdego szczegółu - staranne pikowania, marszczenia i obszycia przyciągają wzrok każdego!

Już teraz złóż zamówienie w naszym sklepie, a zrealizujemy je w nawet dwa tygodnie. Zapewniamy profesjonalną opiekę na każdym etapie, poczynając od wysyłki bezpłatnych próbek tkanin, aż po dostarczenie, wniesienie i rozpakowanie mebli. Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące naszej oferty lub dostawy, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta!