Szukasz mebla, który będzie elegancki, funkcjonalny i wygodny? Poznaj nasze stylowe narożniki, które świetnie pasują zarówno do dużego, jak i małego salonu! Narożniki to ponadczasowe meble, które można zaaranżować na wiele sposobów - mebel można ustawić w rogu pokoju lub wykorzystać jako przedziałkę dla salonów z aneksem kuchennym. Dzięki temu strefa wypoczynku i relaksu zostaje oddzielona od reszty domu!

W MOON Meble tworzymy meble, które sprostają wymaganiom nawet bardzo wymagających osób. Dlatego w ofercie posiadamy różnorodne modele, spełniające odmienne funkcji. Narożniki bez funkcji spania będą świetnym dodatkiem na co dzień, a narożniki z funkcją spania sprawdzą się idealnie podczas wizyty rodziny i przyjaciół, bo nie trzeba się martwić dodatkowym miejscem do odpoczynku.

Cena

od  
-

Funkcja spania

Poduchy

Schowek na pościel

Kolor

Nowoczesne narożniki

Nasze narożniki są inspirowane światowymi trendami, przez co są niezwykle modne i oraz eleganckie. Znajdziesz u nas meble w kolorze żywej czerwieni, stonowanej szarości, klasycznej czerni, a nawet nieprzemijającej butelkowej zieleni! Tak ogromny wybór barw daje wiele możliwości aranżacyjnych, ale jeśli nie wiesz na jaką tkaninę się zdecydować, to skontaktuj się z nami - wyślemy Ci bezpłatne próbki, które ułatwią Ci podjęcie decyzji.

Nowoczesne narożniki są wykonane ręcznie z drewna skandynawskiego. Ich szkielet jest trwały i solidny, dlatego odpoczynek na narożniku nie jest zakłócany uciążliwym kołysaniem się mebla. Zamawiając narożnik w naszym sklepie, zyskujesz realizację w nawet dwa tygodnie, szybką dostawę, a także wniesienie i rozpakowanie mebla przez nasz dwuosobowy zespół.