Ławki to modna i funkcjonalna alternatywa dla popularnych sof. Są one bardzo kompaktowe i łatwe w aranżacji, dlatego pokochały je osoby, które lubią eleganckie i sprawdzone rozwiązania aranżacyjne. W naszym sklepie znajdziesz ławki do przedpokoju, korytarza, poczekali oraz te bez oparcia. Szeroka oferta daje bardzo dużo możliwości, dlatego zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi modelami i wybrania idealnej ławki, która odmieni wystrój w Twoim domu.

Ławki pasują do wnętrz w stylu klasycznym, minimalistycznym, modernistycznym, nowoczesnym oraz skandynawskim. Wszystko dzięki wykorzystaniu ponadczasowego drewna skandynawskiego, które jest bardzo subtelne i łatwe w aranżacji. Co więcej, w MOON Meble mamy szeroki wybór belgijskich tkanin, dlatego ławki można zamówić w dowolnym kolorze. Jeśli zależy Ci na idealnym dopasowaniu koloru do swoich wnętrz, skontaktuj się z nami, a wyślemy Ci bezpłatne próbki tkanin!

Cena

od  
-

Modne ławki do każdego pomieszczenia

Najczęściej ławki są wykorzystywane w przedpokojach, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaaranżować je także w innych pomieszczeniach! Tego typu meble świetnie sprawdzają się też na przykład w salonach, w których zastępują sofę lub narożnik. Popularnym rozwiązaniem jest także wybór ławki do gabinetu - wówcza pomieszczenie nie traci na ekstrawagancji i luksusie, a dodatkowo jest zapewnione wygodne miejsce do siedzenia.

Ławki to oryginalne meble, które wyróżniają się pięknymi, smukłymi nogami z drewna oraz przyjemną w dotyku tkaniną. Poza funkcją ozdobną meble są też bardzo praktyczne, ponieważ posiadają wygodne siedzisko, a także wyprofilowane oparcie, ułatwiające odpoczynek.