Formy płatności w sklepie internetowym


W MOON Meble dajemy Ci wygodę internetowych zakupów oraz wyboru sposobu płatności. Szybkie przelewy oraz przelew zwykły. Tak, jak wolisz!

Dostępne metody płatności w MOON Meble:
1. Płatność elektroniczna
2. Przelew zwykły na rachunek bankowy

1. Płatność elektroniczna
To wygodna i szybka oraz przede wszystkim bezpieczna forma płatności za pośrednictwem platformy płatniczej Tpay.
Dzięki niej w bardzo krótkim czasie wybrana kwota trafia na konto MOON Meble.

Aby wybrać tę formę płatności, należy zaznaczyć odpowiednią opcję podczas składania zamówienia, z dostępnych banków wybrać ten, w którym posiadamy aktywne konto, następnie zalogować się przy pomocy loginu i hasła.

Sprawdź, czy automatycznie uzupełnione, indywidualne dane pokrywają się ze szczegółami Twojego zamówienia. Po dokonaniu płatności otrzymasz automatyczną wiadomość. Gdy kwota zostanie zaksięgowana na naszym koncie, od razu przystępujemy do pakowania towaru i jego wysyłki.

2. Przelew zwykły na rachunek bankowy
Jest to opcja tradycyjnego przelewu z rachunku bankowego na inny rachunek. Numer konta do wpłaty oraz tytuł przelewu generowane są indywidualnie podczas każdego zamówienia i podawane w korespondencji mailowej z potwierdzeniem zamówienia towaru.

Aby dokonać płatności przelewem tradycyjnym należy wybrać tę opcję podczas składania zamówienia. Na wskazany przez zamawiającego adres e-mail wysyłana jest informacja o danych do przelewu. Wpłaty konkretnej kwoty należy dokonać z uwzględnieniem rachunku bankowego MOON Meble oraz numeru zamówienia, generowanego automatycznie w mailu potwierdzającym. Po jej zaksięgowaniu na naszym koncie, wysyłamy towar.

Pamiętaj, aby dokonać wpłaty w wyznaczonym terminie! Po jego upływie, zamówienie wygaśnie.